شکایت تنها گزینه فعالان اجتماعی شهرستان کارون

مستقبل کارون

فعالان اجتماعی و محیط زیستی شهرستان کارون پس از پیگیری ، برگزاری جلسه و مراجعه به مسئولین مختلف استانی و شهرستانی در خصوص وضعیت اسفناک،فاجعه بار و غیر شایسته فوران گاه و بیگاه فاضلاب در خانه و کاشانه خود ،شیوع بیماری های مختلف ،قارچی و میکروبی و… پوستی یا عفونی که همیشه سلامت آنها را تهدید می نماید .

به نتیجه ایی که یکی از حقوق حداقلی شهروندی ،مردمان این منطقه همچون دیگر شهروندان ایرانی می باشد ،نرسیده اند

پس برای رفع و حل این معضل و تنبیه مدیرانی که از بر طرف نمودن یک معضلی اینچنینی که بیش از یکصدهزارنفر را درگیر خود نموده نه تنها کارگروه و یا طرح ضربتی ایجاد ننموده اند.

بلکه با اخذ تصمیم های غیر کارشناسی،انجام اقدامات غیر مسئولانه و از بین بردن اموال عمومی و…. موجب دل آزردگی مردمان شریف و اصیل کوت عبدالله شده اند.

چرا دختران و پسران کوت عبدالله بجای شاداب شدن و با طراوت شدن هنگام بارش باران ، باید پژمرده و غمگین شوند….

زیرا می دانند با بارش کمترین باران بوی تعفن در شهر حاکم می شود ،گند آب های آلوده در معابر و خانه هایشان جولان می دهد ، بیماری های پوستی ،روده ایی ،قارچی و یا عفونی در دو قدمی آنها در کمین است

و باید مراقب باشند در مسیر منزل به مدرسه که دیگر امکان تردد هیچ وسیل نقلیه ایی در آن وجود ندارد ،را باید با پاهای کوچک خود یا بر شانه های خسته پدر که مشکلات معیشتی ناتوانش کرده جا خوش کنند ….

و خیس شدن بخاطر برخی پاشیده شدن های این گند آب به سرتا پای خود را به جان بخرند …و ….

البته روان آب های فاضلاب 12 ماهه حضوری مستمر دارد در کوت عبدالله ،در ماههای دیگر مشکلات متفاوت و بدتر است زیرا با کوچکترین گرفتگی کانال های دفع آب های سطحی ،(که سالهاست نقش شبکه فاضلاب را بازی می کند) در فصل های غیر بارانی باز کودتای فاضلابی ،اداره یک نفره ،آبفا شهرستان کارون را مثل همیشه غافلگیر می نماید و…..

از آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه، بعنوان شخص اول دستگاه قضا ء و اولین مسئول غیر استانی و کشوری که در سیل فاضلابی زمستان 98 ،انصافا اولین مسئولی بود که درد کوت عبدالله و صدای مردم مظلومش را شنید و گروهی برای پیگیری فرستاد انتظار میرود بطور ویژه به این موضوع رسیدگی نمایند.

کوت عبدالله شهری که مردمانش در کنار سرداران شهید ،فرزندان توانمدش در عرصه های مختلف و افتخار اینکه شهرشان رسما پایتخت حسینیه ها نام گرفته وآوازه میهمان نوازی بی قید و شرط (در میهمان نوازی کاری به نژاد،رنگ،….ندارند فقط میگویند میهمان حبیب خداست)گوش عالمی را پر یا کر نموده و دله های قهوه اصیلشان نماد بزرگ منشی و بخشندگی شناخته شده است

بیشتر از همه به توجه مقام معظم رهبری دامت برکاته به این منطقه که همیشه مردمانش در خط اول اطاعت از ولی فقیه زمان و ولایت مداری بوده و هستند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *