قاسم ساعدی نماینده دشت آزادگان : (( ورود وزیر کشور برای حل مشکل بیمه و حقوق کارگران شهرداری های خوزستان را خواستارم /

نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس به تازگی تذکری به وزیر کشور درباره وضعیت معیشتی کارگران شهرداری‌ها تذکری داد و گفت:

در این وضعیت اقتصادی ۱۰ ماه حقوق معوقه کارکنان برخی شهرداری‌ها پذیرفته نیست و باید راهی برای پایان آن پیدا کرد.


قاسم ساعدی می‌گوید: وزیر کشور با اعزم یک کارگروه به منطقه باید با فوریت به برطرف کردن مشکلات حقوقی و بیمه کارکنان شهرداری ورود کند .))

****
کارگران شهرداری کوت عبدالله بیش از ۴ ماه حقوق و معوقات مطالبه دارند، و تجمع های آنان درب استانداری هنوز با گوش شنوایی مواجه نشده است.


بجز چند جلسه که مسئولین بدون هیچ منطقی خواستار حل معجزه گونه این مشکل شدند،

و خودشان نه کمکی ارائه نموده نه راهکاری پیشنهاد و تازه علاوه بر آن میزان ارزش افزوده اختصاص یافته به کوت عبدالله را به بهانه کمبود منابع نسبت به سال گذشته در این ایام بصورت قابل توجهی (طبق رقم اعلام شده) کمتر اعلام نموده اند.


و حق آلایندگی که قانونا متعلق به این شهرداری و شهرستان است را با مبلغی که اصلا متناسب با چمعیت این شهر نیست عملا برای پوشش کاهش ارزش افزوده بکار برده اند.
براستی با کاهش ارزش افزوده اختصاص یافته به شهری مثل کوت عبدالله چکونه اعلام می شود ارزش افزوده اختصاص یافته به شهرداری ها دو و نیم برابر افزایش یافته است.
ای کاش همه کارگران شهرداری ها که ماهها رنگ آسایش و ثبات را بدلیل عدم دریافت حقوق خود ندیده اند

به مانند کارگران شهرداری خرمشهر بیش از ۶ ماه حقوق معوقه خود را یکجا دریافت نمودند ، آنها هم به حق و حقوقشان برسند و دیگر شرمنده زن و بچه و قصاب ونانوا ….. نباشنند