در مطلبی که چند روز قبل با عنوان داستان پرپیچ و تاب تعویض پلاک خودرو در کارون در این رسانه کار کردیم .

وبه مشکلات موجود در این مرکز و نبود حداقل امکانات لازم در این مرکز اشاره شد، با استقبال و تماس امیدوار کننده ایی از سوی رئیس پلیس راهور شهرستان کارون سروان نجم الدین محمدی مواجه شدیم،

رئیس پلیس راهور شهرستان کارون ضمنا شمردن مشکلات مختلف در این شهرستان از جمله نبود مکان ها ورساختمان هایی که متناسب با این امر مهم یعنی خدمات تعویض پلاک خودرو باشد اشاره داشت .

سروان محمدی در ادامه گفت : با توجه به اولویت های ما در ارائه خدمات شایسته به شهروندان و تامین وسایل تکریم ارباب رجوع به دفاتر و مراکزی که به ما مرتبط می شوند ، در این زمینه در صدد انجام اقدامات متناسبی با شان مردم شهرستان کارون هستیم .

احداث ساختمان مرکزی پلیس راهور شهرستان کارون در استانداردهای تأیید شده نیز در راستای همین موارد بوده و برای ارائه خدمات بهتر و شایسته تر به شهروندان محسوب می شود.

ما مدت هاست تقاضای تخصیص زمین برای این موارد هستیم ، که با همکاری امام جمعه محترم شهرستان حاج آقا خضیراوی ، فرماندار تلاشگر کارون برادر عزیزمان مهندس کعبی فلاحیه ،شهردار کوت عبدالله و اعضاء شورای اسلامی شهر گوت عبدالله به ریاست مهندس هاشم مجدم که وقت کافی و پیگیری کاملی با ما داشته اند ، در صدد حل مشکلات اداری در این زمینه هستیم .