متاسفانه امسال نیز شاهد برخی آب گرفتگی های پس از باران در شهر کوت عبدالله که بیش از ۹۰ درصد آن فاقد سیستم شیکه فاضلاب است ،بودیم.

علت این کاهش چشمگیر جاری شدن روان آب ها پس از بارندگی را می توان به اقدامات شهردار باتجربه و تخصصی کوت عبدالله آرش دُر ، در آماده سازی شهری برای آغاز فصل بارندگی البته پیش از آغاز آن دانست.

شناسایی دقیق نقاط بحرانی و پر خطر ، و برگزاری جلسات تخصصی برای پیدا نمودن راههایی که دیگر اصلا و یا جمع شدن آب پس از بارندگ یا زمان ماند آب را در سطح خیابانهای کوت عبدالله بخش مرکزی شهرستان کارون از جمله اهداف مهندس آرش دُر در آن جلسات بود.

انجام لایروبی ،اصلاح شیب بندی خیابانی،باز نمودن  مسیر برای خروج سریع آب و تقسیم دقیق وظایف میان مدیران میانی و حضور میدانی آرش دُر با سالها تجربه مدیریتی کلان  در کلانشهر اهواز،شوشترو آبادان … باعث شد میزان خسارت ها به حد قابل توجهی کاهش یابد

البته اصلا نباید شاهد این قبیل مشکلات در شهرستان کارون باشیم  و ای کاش دیگر سازمان های تخصصی که اهداف سازمانی مشخصی در این زمینه دارند در این خصوص مسئولیت پذیر و اجرایی باشند

شهرداری کوت عبدالله اگر در استفاده از مدیران میانی به سوابق برخی مسئولین میانی این شهرداری که حاصل تراوشات مغزی آنها احداث دوربرگردان های پر خرج و پروژه های تخیلی است تجدید نطر کند .موفقیت های بهتری را شاهد خواهیم بود.